HAKKIMIZDA

AHS Vinç, Manitowoc çatısı altındaki POTAIN Kule Vinçlerin, satış, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini yürütmekte ve Türkiye’nin en büyük projelerinde yer almaktadır. İstanbul Genel Müdürlük merkezli olarak sürdürülen kule vinç satış ve pazarlamasında AHS,  pazar payı itibarı ile sektörde lider konumdadır.

AHS, kule vinç kiralama hizmeti vermektedir ve kiralama parkında, 5 tondan 16 tona kadar değişen, 0-6 yaş arasında kule vinçler bulunmaktadır.

Şu an Türkiye’nin en genç kule vinç parkına sahip olan AHS Vinç, projeye en uygun kule vinci sunmak ve ihtiyacı tam olarak karşılamak konusunda oldukça iddialıdır.

ZOR ŞARTLARIN KAPISINI AHS VİNÇ AÇAR
Sektör lideri AHS Vinç, her şantiyeye özel ürettiği kule vinç uygulamaları, 7/24 hizmet veren teknik servis ekibi ve geniş stok ağıyla, en zor şartlarda bile müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Yenilikler arasında Ultraview Cab, CCS yeni sürüş kontrolleri ve LVF vinç çeşitleri yer alıyor. Şirketin artan itibarı Potain birimleriyle olan çekiciliğini artırdı. Potain vinçler sadece geleneksel şantiyelerde değil, aynı zamanda baraj inşaat projelerine, elektrik santrallerine, gemi inşa sahalarına ve köprü inşaat projelerine de yardımcı olmaktadır.