HER ZAMAN, HER YERDE SİZİN YANINIZDAYIZ

Bizi Arayın

KULE VİNÇ SATIŞ

AHS Vinç, kule vinç sektöründe faaliyet gösteren ve dünya liderliğini kanıtlamış MANITOWOC Crane Group bünyesindeki POTAIN kule vinçlerin satış, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini yürütmektedir.

POTAIN kule vinçlerin en önemli özelliği tartışılmaz kalitesinin yanında, şantiyelerin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş 60’tan fazla modeli ile geniş bir ürün gamına sahip olmasıdır.

Potain’in AR – GE çalışmaları sonucu hayata geçen ve modüler yapıya çağ atlatan pimli montaj sistemleri, Yeni nesil CCS Kule vinç kontrol sistemleri, değişken frekans sistemiyle motorlara hükmeden LVF sistemleri, kule vinçte konforu ve estetiği birleştiren Vision ve Ultraview model kabinler ve kule vinç kontrol sistemi, kule vinç sektörüne yön vermiş yeniliklerdir.

Satılık Kule Vinç Hizmetinden Faydalanmak İçin İletişime Geçin

Satış
Kiralama
Servis
Yedek Parça

KULE VİNÇ KİRALAMA

Kule vinç, personel ve malzeme – inşaat asansörü olarak AHS Vinç’in kiralama parkında, 5 tondan 16 tona kadar değişen, 0-6 yaş arasında yaklaşık 200 parça makine bulunmaktadır. Şu an Türkiye’nin en genç kule vinç parkına sahip olan AHS Vinç, projeye en uygun kule vinç sunmak ve ihtiyacı tam olarak karşılamak konusunda oldukça iddialıdır.

Kiralama projelerinde öncelikle projeler ile ilgili saha ekspertizleri yapılmakta, vinçlerin nereye yerleştirileceği ve birbirleriyle olan ilişkileri incelenmektedir. Bu süreç tamamlandıktan sonra kule vinçlerin ikmalleri, statik bürolarla görüşmeler ve montajlar başlamaktadır. Kule vinçlerin kapasitenin belirlenmesinden, autocad çizimlerine kadar projenin “vinçleştirmesi” AHS Vinç tarafından üstlenilmektedir.

Satış
Kiralama
Servis
Yedek Parça

KULE VİNÇ SERVİS

Kurulduğu günden beri, satış sonrası hizmetlerde en yüksek standartlara ulaşmayı hedefleyen AHS Vinç, eğitimli ve deneyimli teknik servis ekibi ile hem yurt içinde, hem de Türk müteahhitlerinin bulunduğu diğer ülkelerde başarıyla hizmet vermektedir.

AHS Vinç teknik servis ekipleri Milli Eğitim Bakanlığı onaylı akredite kuruluşlardan sırasıyla, Mesleki Yeterlilik, İş Güvenliği ve Yüksekte Çalışma Eğitimleri almaktadır.

AHS Vinç, Potain kule vinçler ve Stros dış cephe personel ve malzeme asansörleri tam yetkili servisi olarak, Türkiye dışında Kuzey Afrika, Balkanlar, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğuda da faaliyet göstermektedir.

Satış
Kiralama
Servis
Yedek Parça

KULE VİNÇ YEDEK PARÇA

AHS merkez depo ve atölyeleri, İstanbul’da kurulu olup, her türlü tamir, bakım ve onarımları yapabilecek teknik imkanlarla donatılmıştır.
Yurtiçi ve yurtdışı ekipmanların sevkiyat, kalite kontrol ve gerekli tüm lojistik ihtiyaçları bu tesislerde, konusunda uzman kişilerce yürütülmektedir.
AHS Vinç, ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı nakliyesi, ara depolama gereksinimleri, gümrükleme ve sigorta işlemlerini de kapsayan tüm lojistik hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

Satış
Kiralama
Servis
Yedek Parça

Uzmanların İş Birliği

AHS Vinç işinin uzmanı kadrosuyla, Potain by Monıtowoc kule vinçlerin en modern ve güncel teknolojik donanımıyla, her çalışma alanına özel ürettiği modellerle, satış ve kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Eğitimli teknik ekipleriyle en zor şartlarda bile çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

    ADINIZ*
    SOYADINIZ*
    E-POSTA *
    TELEFON NUMARANIZ*

    MESAJINIZ